Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Bezpłatny kurs programowania dla pełnoletniej, usamodzielniającej się młodzieży z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej

Utworzono dnia 16.03.2018

Informujemy, iż do 20 marca 2018 r. (wtorek) pełnoletnia, usamodzielniająca się młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej może się zgłaszać do projektu „Możesz ITy” organizowanego przez Fundację Dotrzymaj Kroku oraz Szkołę Programowania Coders Lab we współpracy z Fundacją EY.
W  jego ramach uczestnicy wezmą udział w kursie programowania i zdobędą zawód przyszłości.

Szczegóły w załączonej ulotce i na stronie: www.mozeszity.pl 

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/xK1aVu3f5JtAW3tZ2

Kontakt: fundacja@dotrzymajkroku.pl

 

 

Fundacja EY jako partner programu „Możesz ITy” zaprasza pełnoletnich wychowanków rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych do udziału w pełnym, bezpłatnym kursie programowania, dzięki któremu zdobędą zawód.

Uczestnicy programu zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności, by rozpocząć pierwszą pracę w branży IT. Na kursie Szkoły Programowania Coders Lab niezależnie od wykształcenia, młode osoby nauczą się programowania od podstaw. Warsztaty z kompetencji miękkich pomogą uczestnikom rozwinąć zdolność skutecznej komunikacji, pracy w grupie oraz zarządzania czasem.

Program organizowany jest przez Fundację Dotrzymaj Kroku oraz Szkołę Programowania Coders Lab we współpracy z Fundacją EY.

Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2018 r.

Ulotka wraz z harmonogramem i regulamin konkursu znajdują się w załączniku. 

ZAŁĄCZNIKI:

Ulotka

Utworzono dnia 16.03.2018, 10:43

Regulamin

Utworzono dnia 16.03.2018, 10:42